O nás

KTO SME ?

TvojAutoPoslicek.sk & TvojAutoPoradca.sk
jedným slovom TAP


TAP je novinkou na trhu služieb v Bratislave. Poskytujeme vám služby, ktoré určite oceníte a budete s nimi nad mieru spokojní. Náš projekt tvoj automobilový poradca, poslíček a predajca riešia ľuďom ich každodenné starosti s automobilom a uľahčujú ich rozhodovanie pri kúpe automobilu. Konkrétne služba Poslíček sa postará o vaše vozidlo, zatiaľ čo vy sa môžete venovať svojim aktivitám. To všetko veľmi komfortne a jednoducho - prídeme, prevezmeme vozidlo, zabezpečíme servis a iné požiadavky a následne vám automobil privezieme na vami určené miesto. Druhou službou je Poradca, ktorý vám pomôže sa rozhodnúť pri výbere ak máte práve v pláne kúpu nového automobilu. Tretia služba je Predajca táto služba  vám poskytne kompletnú pomoc pri predaji automobilu. Ušetrí vám čas a pokúsi sa váš automobil predať za maximálnu možnú sumu na trhu. 

Ako to cele vzniklo ?

Rozmýšľali sme nad založením startupu, ktorý by nebol len na to aby zarobil peniaze a po roku skrachoval, no chceli sme vybudovať spoločnosť, ktorú ocenia všetci ľudia, ktorí cele dní pracujú. Pretože sami poznáme, aké je to náročné keď počas pracovného týždna nič nestíhate. Poprípade ak máte aj iné povinnosti, a potom sa nechcete trápiť ešte aj s vaším automobilom. Pridali sme k tomu ešte dalšiu službu, lebo vieme, že ľudia sa nevedia správne rozhodovať pri výbere automobilu a po čase ľutujú svoj výber a práve preto vám chceme pomôcť predísť tejto skutočnosťi. A tak sme začali realizovať tento projekt, s ktorým sa snažíme dostať do povedomia. Poslednou službou je služba Predajca, Ušetríme vám čas a pokúsime sa váš automobil predať za maximálnu možnú sumu na trhu. Nechajte si pomôcť od odborníkov.


Prečo to chceme robiť ?

Prečo poskytujeme túto službu? To je otázka, ktorú si možno položíte aj vy. Ale my máme víziu, ktorou chceme uľahčovať život ľuďom, ktorí nemajú čas na rozdávanie. Šetria ho kde sa len dá a určite ocenia naše snaženie v tomto smere. Postupne plánujeme vybudovať stabilnú spoločnosť, ktorá bude súčasťou každodenného života ľudí vo väčších mestách, ktoré ju určiťe privítajú.


V skratke

Využite voľné chvíle naplno s rodinou a svoje starosti okolo svojho automobilu nechajte len na nás! Všetko vrátane zabezpečenia odvozu vozidla a následného prebratia v servise vybavíme MY. 

Spokojnosť a bezpečnosť majetku našich zákazníkov je prvoradá, preto poctivo vyberáme ľudí, s ktorými spolupracujeme. Samozrejmosťou je poistenie VŠEOBECNEJ ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU.  Chceme aby ste sa nebáli využívať naše služby, a preto vám poskytujeme záruku voči prípadnej škode vďaka našemu poisteniu.

Taktiež poskytujeme poradenské slúžby týkajúce sa kúpi automobil, poskytnutím zoznamu vhodný automobilov, vyhovujúcich vami zadaným podmienkam. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

S pozdravom tím TAP