Tvoj Auto Poradca
Váš poradca pri kúpe automobilu

Poradca - Pre Nové Vozidlo

Kúpa nového automobilu

cena 30 eur

Výber 3 nových automobilov

Obsahuje: zaslanie ponuky 3 najvhodnejších automobilov, ktoré budú spĺňať všetky kritériá zákazníka zaslané v objednávke.

Ako bonus: ponúkame našu pomoc pri následnom vyskladaní jedného z automobilov

Poradca - Pre Jazdenku 

Kúpa ojazdeného automobilu 

cena 20 eur

Výber 5 jazdených automobilov

Obsahuje: zaslanie 5 modelov automobilov, ktoré odporúčame kúpiť nášmu zákazníkovi po dôkladnom zhodnotení všetkých parametrov. 

Ako to funguje?

Neviete aké auto si máte kúpiť? Neorientujete sa vo svete automobilov? Nechcete vyhadzovať peniaze na automobil, ktorý vás po roku bude viac trápiť ako tešiť? Potom ste na správnom mieste!

TAP je automobilový poradca, poskytujeme služby v oblasti automobilového poradenstva a pomáhame zákazníkovi pri výbere vhodného automobilu pre vás, vašu rodinu alebo vašu firmu. 

Automobil nevyberá žiadny prednastavený program, ale náš pracovník, ktorý má prejdenú a preskúmanú celú ponuku automobilov na slovenskom trhu.

Máme teda preskúmanú ponuku všetkých automobilových predajcov na Slovensku a hlavne nie sme ako predajcovia jednotlivých značiek viazaný na jedného dílera. 

Ako na to?

Zákazník si vyberie z ponúkaných balíkov, či už Poradca - Pre Nové Vozidla alebo Poradca - Pre Jazdenku a následne vyplní základne parametre aké by malo jeho vozidlo spĺňať. 

Po kúpe tohoto balíka príde zákazníkovi odpoveď od nášho poradcu už do 24 hodín od zaplatenia objednávky, ktorá obsahuje najvhodnejšie automobily, ktoré poctivo vyberie váš autoporadca zo širokej ponuky a rád pomôže aj s prípadnými otázkami ohľadne vybraných 3-5 modelov áut. Napríklad: Ktorý model vy uprednostňujete a prečo? Pomohli by ste mi s vyskladaním vozidla? A pod...

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.